Żyj zdrowo i ciesz się ze swojej wymarzonej sylwetki z MUV.PL

0
4913
zdrowe odżywianie z pomocą trenera muv

W naszych czasach zdrowy styl życia cieszy się ogromnym powodzeniem. Modnym jest być fit, coraz większą popularność zyskują ekologiczne produkty, a prawie każdy decyduje się na uprawianie sportu. Nie zostały pominięte różnego rodzaju diety, z których najczęściej korzystają osoby, które chcą zmienić swoją sylwetkę. Wśród oferowanych opcji znajdziesz bardziej i mniej kardynalne propozycje, jak np. powstrzymywanie się od jedzenia lub monoskładnikowe odżywianie się. My, z kolei, chcemy pokazać Ci dietę, która polega na zdrowym odżywianiu się bez większego ograniczenia spożywanych posiłków.

Dlaczego warto postawić na pełnowartościową dietę?

Przypomnij sobie jedną z wymagających diet, która np. zabraniała spożywać większość z produktów spożywczych lub wymagała od Ciebie jedzenia przez cały dzień tylko samych jabłek lub jajek. Jakie emocje wywołuje takie poświęcenie? Przede wszystkim zniechęcasz się do jedzenia, a większość czasu poświęcasz na wmawianie się, że takie posiłki na pewno poskutkują utratą zbędnych kilogramów. A potem ponownie rozczarowujesz się w odchudzaniu, nie widząc żadnych pozytywnych zmian. Co gorzej, rzucasz się na niezdrowe jedzenie, zajadając swój smutek od kolejnego niepowodzenia. Większość ludzi, dieta których zakończyła się powodzeniem, po jej zakończeniu przestają jeść produkty z diety i przez długi czas nawet nie mogą na nie patrzyć. A są to jednak korzystne dla naszego zdrowia źródła witamin i mikroelementów. My jesteśmy tego zdania, że warto stosować pełnowartościową dietę, w której znajdują się zarówno źródła białka, węglowodanów, jak i zdrowych tłuszczy. Należy dostosować kaloryczność do indywidualnych potrzeb i spożywać jedzenie z umiarem. Żadna dieta nie może skłaniać ku spożywaniu fastfoodów, dużej ilości cukrów (nawet tych naturalnych) oraz niezdrowych produktów, składających się z konserwantów, wzmacniaczy smaku oraz licznych regulatorów. Nie warto poświęcać się zjadając ¼ porcji i nie najadać się. Pamiętaj, twoja dieta nie może wpływać negatywnie nie tylko na ogólny stan zdrowia, ale też na zdrowie psychiczne.

Mówią, że MUV.PL pomaga w skutecznym odchudzaniu

MUV.PL to portal społecznościowy, który został stworzony z myślą o każdego, kto planuje zmienić swoje życie na lepsze. Znajdziesz tu wiele przydatnych informacji o tematyce zdrowotnej, a przede wszystkim możesz przetestować spersonalizowaną dietę z indywidualnym planem treningowym. Co więcej, portal posiada listę siłowni z całej Polski, a także współpracuje z dziesiątkami wysokowykwalifikowanych trenerów personalnych i dietetyków. Wybierając MUV.PL możesz być pewien, że twoja dieta będzie przygotowana wyłącznie dla Ciebie z uwzględnieniem indywidualnych parametrów, aktualnych alergii i innych przeciwwskazań. Jeżeli z jakiegoś powodu nie jadasz jednego lub kilku produktów spożywczych, zaznać te informacje w uwagach. Pozwoli to wyeliminować niechciane składniki w trakcie układania diety przez dietetyków. Warto też poinformować ekipę o starych kontuzjach i innych problemach zdrowotnych, uniemożliwiających lub ograniczających wykonanie pewnego rodzaju ćwiczeń. Gdy już jesteśmy na etapie przygotowania diety, opowiemy wam jak ona wygląda. Budowanie wymarzonej sylwetki na portalu MUV.PL składa się z dwóch elementów – zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznych, bez których pierwszy czynnik nie doprowadzi do większego skutku. Chyba, że mamy na celu nieźle przytyć i mieć całkowicie odwrotny efekt. Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na stronie muv.pl, na której można zamówić wybraną dietę. Dla początkujących zalecamy wykupić pakiet na jeden miesiąc, by móc samemu przetestować przepisy i zobaczyć, czy są pierwsze pozytywne efekty. Musimy was ostrzec, że przy zdrowym odchudzaniu tracimy około 4-6kg miesięcznie, nie więcej. Wszystkie komentarze o schudnięciu na 10-15kg miesięcznie są mało prawdziwe i najczęściej produkowane wyłącznie w celach marketingowych.

Nie wiesz jak zacząć przygodę ze sportem? Poproś o poradę sprawdzonych trenerów personalnych.

To działa! Motywacja, trening, wparcie – wypróbuj muv.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj